Ana Sayfa

Servis Hizmetleri


Servis Hizmetleri

Araç Kabul
Aracınızı bize getirdiğinizde daima güler yüzlü servis danışmanlarımız sizi bekliyor olacak. Siz değerli müşterilerimizin istekleri doğrultusunda aracınızda yapılması gerekenler size anlatılır ve fiyat konusunda önceden bilgi sahibi olmanızı sağlarlar. Tahmini bitiş zamanı size iletilerek aracınız uzman sertifikalı ustalarımıza teslim edilmek üzere sizden teslim alınır.
Aracınızın bakımı/onarımı esnasında çıkan tüm ekstra işlemler size anında bildirilir ve onayınız alınmadan hiçbir işlem yapılmaz. Servis danışmanlarımız her daim size tüm konularda bilgi vererek aklınızdaki sorulara ve aracınızdaki problemlere çözüm bulurlar.

Müşteri İlişkileri
Oğuşlar Otomotiv olarak satış sonrası hizmetlere önem veririz. Servis birimimiz içinde %100 müşteri memnuniyetini sağlamak bizim için ön planda gelmektedir. Tüm çabamız siz değerli müşterilerimizin şikâyetini en kısa sürede ve güvenilir bir şekilde çözmektir. Müşteri İlişkileri uzmanız her zaman sizi dinlemeye ve çözüm getirmeye hazırdır. Her türlü istek, eleştiri ve öneriniz için müşteri ilişkileri sorumlumuzla görüşebilirsiniz.

Periyodik Bakımlar

Satın almış olduğunuz Kia marka aracınızın uzun ömürlü olmasını ve daima size üstün performans ve sürüş keyfi vermesini istiyorsanız sizi Oğuşlar Otomotiv’e bekliyoruz. Servisimizde yaptıracağınız periyodik bakımlar ile Kia aracınız hiç yaşlanmayacak.


Mekanik Onarımlar
Aracınızın yürür aksamı, mekanik, elektrik ve süspansiyon sistemi ile ilgili tamirat ve arıza tespitlerini, son teknolojiye sahip cihazlarımız ve eğitimli uzman kadromuz ile gerçekleştiriyoruz. Ustalarımız aracınızın sorunlarını giderirken tek yapmanız gereken bekleme salonumuzda arkanıza yaslanıp, çayınızı yudumlarken aracınızı izlemek.

Kaporta-Boya Atölyemiz

Aracınız hasar gördü ve güvenilir bir yerde onarımını yaptırmak istiyorsanız uzman ekibimiz aracınız için hazır. Hasar danışmanımız sizi karşılar ve tüm işlemlerinizi sizin için takip eder. İster sigortadan yararlanın ister yararlanmayın aracınız olabildiğince çabuk onarıma alınır. 3 günü geçen hasar onarımlarınızda kaskonuz aracılığı ile ikame aracınız size sunulur. Uzman ekibimiz tarafından onarılan aracınız ilk günkü yeniliği ile size teslim edilir.


2.el Araç Ekspertiz Hizmeti
Oğuşlar Otomotiv olarak siz değerli müşterilerimize 2.el araç ekspertiz hizmeti de sunmaktayız. Kullanılmış bir araç almaya karar verdiniz ancak aracın durumu hakkında bilginiz yok, bu durumda Oğuşlar sizin için doğru adres. Uzman ekibimiz baştan aşağıya aracı sizin için kontrol ediyor ve size durumu hakkında bilgi veriyor. 

Adrese Teslim –Adresten Alım Araç Hizmeti
Her gün aracınızı servisimize getirmek istiyor, ancak vakit bulamıyorsanız veya seyahate gittiğinizde aracınızın bakımının da yapılmasını istiyorsunuz. Tek yapmanız gereken bize bir telefon açmak. Biz sizin için aracınızın bakımını yaptırıyoruz. İstediğiniz yerden aracınızı alıyor ve bakımı/onarımı bitince size teslim ediyoruz.
Randevulu Araç Sistemi
Aracınızı servisimize getirmeden önce internet sitemizden veya telefon yoluyla bizden randevu alabilirsiniz. Böylece beklemeden daha hızlı hizmet alır ve değerli  zamanınızdan kaybetmemiş olursunuz.


  
 
 
 
 
  
  
  
  

> Online Randevu Al İn ...
> Gücünüz Hiç Bitmesin ...
> TEMMUZ 2014 MÜŞTERİ ...

KAMPANYALAR FIRSATLAR

1 2 3 4 5

2. EL VİTRİN

BAKMADAN GEÇMEYİN
KIA YETKİLİ BAYİ OĞUŞLAR'DAN 2
Model Yılı:2012
Km:19000
Marka:Opel
Model:Astra
BAKMADAN GEÇMEYİN
KIA YETKİLİ BAYİ OĞUŞLAR'DAN 2
Model Yılı:2016
Km:17000
Marka:Renault
Model:Fluence
BAKMADAN GEÇMEYİN
KIA YETKİLİ BAYİ OĞUŞLAR'DAN 2
Model Yılı:2016
Km:18000
Marka:Renault
Model:Clio Symbol
BAKMADAN GEÇMEYİN
KIA YETKİLİ BAYİ OĞUŞLAR'DAN 2
Model Yılı:2013
Km:160000
Marka:Kia
Model:Ceed
BAKMADAN GEÇMEYİN
KIA YETKİLİ BAYİ OĞUŞLAR'DAN 2
Model Yılı:2013
Km:75000
Marka:Kia
Model:Rio
Tüm ilanlarımızı görmek için tıklayınız
OĞUŞLAR GRUBU TEL: 0216 576 06 66 info@oguslar.com.tr
COPYRIGHT(C) 2018 OĞUŞLAR CORPORATION. ALL RIGHTS RESERVED
KISAYOL Git
Oğuşlar Grup Oğuşlar